Kia Stonic - nowy Crossover


Źródło: dello.si

Obecność pojazdów marki KIA na naszych drogach staje się zjawiskiem powszechnym. Koreański producent cieszy się wciąż rosnącym zainteresowaniem w Polsce i popularnością. Zajmuję wysokie miejsce w rankingu sprzedaży samochodów. Rok 2017 był dla firmy kontynuacją trendu wzrostowego produkcji. Zaznaczył duży wpływ nowości koreańskiej marki i zaobserwowano sprzedaż nowych modeli. Wśród szerokiego asortymentu samochodów marki KIA znajdujemy nowość, która przyciąga uwagę i jest jedną z ciekawszych ofert, nowinek motoryzacyjnych na rynku. Mowa w tym miejscu o nowej Kii Stonic.

Boom na Crossovery

Źródło: dello.si
Nikogo nie trzeba przekonywać, że obecnie w naszym kraju obserwujemy boom na crossovery. KIA Stonic posiada wszystkie atuty, aby odnieść sukces i stać się bestsellerem wśród crossoverów, poruszających się po naszych drogach. Już na pierwszy rzut oka okazuje się, że jest to samochód, który ma duże szanse powodzenia i będzie chętnie kupowane ze względu na ciekawy, przyciągający wygląd, funkcjonalne, przestrzenne wnętrze, dobre właściwości jezdne i przede wszystkim na korzystną cenę. Cena podstawowa wersji to 54,990 zł.

Atuty Kii Stonic

- Samochód może pochwalić się dużym komfortem jazdy, stojącym na wysokim poziomie. Gwarantuje duży komfort prowadzenia. Jest przestronne i zapewnia wygodne podróżowanie jego pasażerom. Szczególnie wygodną pozycję zajmuje kierujący za kierownicą, gdyż manewrowanie fotelem jest dostosowane do jego potrzeb.
- Samochód wyróżnia zgrabne i oryginalne nadwozie, dzięki smukłej i opadającej linii dachu, która przypomina podwyższone coupe,
- Należy docenić bez kluczykowy dostęp, tempomat oraz nowoczesne multimedia współpracujące ze smarfonami.
- Zwraca uwagę zawieszenie samochodu, które jest bardzo dopracowane i doskonale tłumi wszelkie nierówności i niedoskonałości na drodze.
- Platforma utrzymująca całość nadwozia wyróżnia się lekkością i trwałością, gdyż wykonano ją ze stali o wysokim stopniu wytrzymałości.
- Większość klientów będzie mieć również powód do zadowolenia, gdyż KIA Stonic objęta jest 7- letnią gwarancją producenta!

Kia Stinger - dobre osiągi przy niskim spalaniu

KIA Stonic może napędzać 1 z 4 silników do wyboru. Trzy są benzynowe. Najmocniejszy rozwija 120 KM mocy. Samochód osiąga dobry wynik spalania, przejazd kilkudziesięciu kilometrów po mieście dał dobry wynik 8l/100km. Natomiast poza miastem spalanie wynosiło 6l na 100km.

Czy Kia Stonic zostanie hitem na miejskich drogach?

Najbliższe miesiące bieżącego roku pokażą w jakim stopniu miejski crossover podbije polski rynek i czy przyciągnie rzeszę klientów do jego zakupu. Jest faktem, że KIA Stonic robi wrażenie, a jej liczne atuty przyciągają na pewno tych użytkowników, którzy poszukują auta odważnie stylizowanego, o dobrych osiągach przy niskim spalaniu. To doskonałe auto dla tych, którzy chcą być zauważeni na drodze.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Robert Kubica

Opel Vectra C GTS

Dacia Lodgy Stepway - rodzinny, praktyczny Minivan