Autoprezent żegna sezon!


Cała ekipa "Autoprezentu", wszyscy jego pracownicy w ubiegły piątek wyruszyli do Poznania, gdzie w sobotę 28 października 2017 roku odbył się pożegnalny event motoryzacyjny, kończący tegoroczny sezon. Tor wyścigowy w Poznaniu należy do najnowocześniejszych i najpopularniejszych obiektów sportowych w naszym kraju. Ten nowoczesny kompleks dysponuje dwoma torami wyścigowymi: samochodowo-motocyklowym oraz kartingowym.


Tor Poznań

W ubiegłą sobotę tor w Poznaniu skupił uwagę i przyciągnął wiele osób, pasjonatów sportu wyczynowego. Odbyła się tam wielka pokazowa impreza, której organizatorzy postawili sobie za główny cel, aby pokazać czym motoryzacja może zaskoczyć i zachwycić. Wszystkich gości zaskoczyła ilość atrakcji sportowych, z których można było skorzystać. Nie mogło tu zabraknąć super szybkich sportowo-luksusowych samochodów jakimi dysponuje "Autoprezent" z Tarnowskich Gór. Wspaniałą atmosferę napędzały również pokazy zorganizowane przez Carrera Cars Team oraz równoległe przebiegające w czasie, wyścigi Truck Day.


Doskonała atmosfera, wspaniałe nastroje przyćmiły moment deszczowej pogody i tor w Poznaniu zmienił się w miejsce tętniące życiem. Impreza nabierała rozpędu z godziny na godzinę. Napięcie wśród gości maksymalnie wzrosło, gdy sportowe bryki jakie zaprezentował Autoprezent wjechały na tor, wydając bardzo głośne, basowe, zachrypnięte brzmienie silnika. Kolejno na tor wjeżdżały prawdziwe sportowe cudeńka: Ferrari, Lamborghini, Aston Martin, Corvetta, BMW, Ford, KTM, Nissan, Audi, Dodge.. Pragnienie, aby zasiąść jak najszybciej za ich kierownicę opanowało wielu przybyłych na imprezę zwolenników ostrej jazdy. Od godziny 7.00 do 10 30 pokazy odbywały się na torze kartingowym, którego długość wynosi nieco ponad 1,4km, a szerokość 12m. Natomiast po godzinie 10 30 pasjonaci szybkiej jazdy mogli testować czaderskie samochody na torze w Poznaniu, którego długość wynosi 4100m , a szerokości 12m. Godziny spędzone na torze w Poznaniu stały się dla wielu osób okazją, która zaowocowała w ich życie nowymi emocjami. Celem tego widowiska, któremu patronował Autoprezent było wzbudzenie zainteresowania super szybką jazdą sportowymi samochodami i rozkręcenie pasji w każdym, kto nie został jeszcze nią dotknięty. Pożegnalny Event i tym razem obfitował w niespodzianki, które zachwyciły wielu wielbicieli wielkich wyzwań. Został wystawiony nowy Mustang o kolorze bordowym, który prezentował się na torze zjawiskowo. Osoba, która zasiadała za jego kierownicę przeżyła chwile, które z pewnością na długo zapadną w jej pamięci.


Biorąc, czynny lub bierny udział, w tym widowiskowym evencie na torze w Poznaniu, każdy mógł znaleźć coś dla siebie interesującego. Jedni bezpośrednio za kierownicą wymarzonego auta, drudzy siedząc w pędzącym samochodzie obok profesjonalnego instruktora, jeszcze inni obserwując wyczyny sportowych aut. Wszystkich łączył jedno: niesamowite emocje i wrażenia. Kolejne w następnym sezonie!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Robert Kubica

Nowość w świecie luksusu - Audi A8 D5

Dacia Lodgy Stepway - rodzinny, praktyczny Minivan