"Silesia Ring" - jeden z nowocześniejszych wyścigowych torów


Jeśli jest wśród Was ktoś, komu nie udało się uczestniczyć w wielkim widowisku motoryzacyjnym, które miało miejsce w dniu 7 października 2017 roku w Kamieniu Śląskim, to nic straconego. Będzie jeszcze okazja do podziwiania wspaniałych wyczynów sportowych samochodów i uczestniczenia we wspaniałej motoryzacyjnej imprezie, która odbędzie się na torze w Toruniu 21.10.2017 i w Krakowie 22.10.2017. Będzie można przeżyć bardzo emocjonującą sportową przygodę na torze wśród fanów sportowych bryk.

Motoryzacyjne perełki w akcji

Ja taką przygodę przeżyłem, kiedy podziwiałem osobiście gwiazdorskie popisy kierowców sportowych samochodów na torze Silesia Ring w Kamieniu Śląskim. To wspaniałe miejsce dla wszystkich miłośników motoryzacyjnych emocji. To na torze Silesia Ring Autoprezent z Tarnowskich Gór zaprezentowało swoje motoryzacyjne perełki w akcji. Wraz z rozentuzjazmowanym tłumem zachwyciłem się ostrą jazdą kierowców, którzy do perfekcji mają opanowane pokazowe manewry samochodowe. W trakcie eventu można było przetestować samochody z bogatego zaplecza Autoprezentu, między innymi Ferrari, Lamborghini, McLaren, Nissan GTR, Ford Mustang ,Focus RS, Audi R8, Aston Martin i wiele wiele innych sportowych samochodów.

Zalety toru Silesia Ring

Tor Silesia Ring w Kamieniu Śląskim jest doskonale dostosowany do spełnienia motoryzacyjnych marzeń, na co dzień na naszych drogach nieosiągalny. Nie ma warunków ani możliwości, ani śmiałków, aby rozpędzić samochód do 200km/h w naszych codziennych warunkach. A na torze Silesia Ring, którego nitka ma długość 3,6km taką prędkość można rozwinąć, gdyż zapewnione jest bezpieczeństwo jazdy, które gwarantuje dobra jakość nawierzchni toru. Cała nitka toru posiada odwodnienie liniowe, dzięki któremu korzystanie z toru możliwe jest także podczas opadów deszczu. Silesia Ring to drugi po Poznaniu tor pod względem długości. Jest jednym z nowocześniejszych torów wyścigowych w Polsce. To sportowy obiekt gromadzący na imprezach szybkie samochody i miłośników, pasjonatów brawurowej jazdy. Zasiadając za kierownicą sportowych aut spełniają swoje marzenia. Mają do pokonania 15 zakrętów: 9 w prawo i 6 w lewo. Najdłuższa prosta tego toru wynosi 600m, a w swoim najwęższym miejscu ma 12m. Tor w Kamieniu Śląskim robi duże wrażenie. Został przetestowany przez ważne osobowości świata motoryzacji, między innymi przez Krzysztofa Hołowczyca.

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Robert Kubica

Nowość w świecie luksusu - Audi A8 D5

Dacia Lodgy Stepway - rodzinny, praktyczny Minivan