Bartosz Ostałowski - ideał człowieka sukcesu!        Dla wielu z nas, w obliczu tragicznego w skutkach wypadku, stojący przed nami otworem świat, ległby w gruzach. Niejeden z nas nie uwierzyłby, że można się wspiąć na szczyty i podbić świat. Tymczasem Bartosz to robi i podbija świat! Historia tego młodego człowieka wzrusza i jednocześnie budzi podziw. Pokazuje nam jak wielka siła woli drzemie w tym człowieku. Los ciężko go doświadczył. Bartosz Ostałowski przeżył ciężki wypadek podczas jazdy motocyklem. Uniknął śmierci, ale stracił obie ręce. Ta tragedia nie zachwiała jednak światem marzeń dziewiętnastolatka. Życie zgotowało mu los, z którym zdeterminowany młody człowiek postanowił się zmierzyć. Podziwiają go wszyscy, za to, że się nie poddał, że nie upadł na duchu.Dla Bartka Ostałowskiego niemożliwe stało się osiągalne !

        Bartosz Ostałowski imponuje wszystkim, swoim opanowaniem i wewnętrzną dyscypliną. Mimo niepełnosprawności został jedynym na świecie profesjonalnym kierowcą sportowym, który prowadzi samochód stopą. To wybitny kierowca wyścigowy i posiadacz międzynarodowej licencji wyścigowej FIA. Dzięki samozaparciu i silnej woli Bartosz Ostałowski funkcjonuje jak osoba w pełni sprawna. Ileż wysiłku musiało go kosztować tak perfekcyjne opanowanie jazdy sportowym samochodem. Stopy wykonują pracę rąk. Prawej nogi używa do kontroli pedałów, lewej do kierowania a ramię pomaga mu w zmianie biegów. Wszystkich zaskakuje jego profesjonalny drifting, podczas którego widzimy Bartosza skoncentrowanego i błyskawicznie analizującego każdy element jazdy.

Malarstwo jego druga pasją!

        Niewiele wspólnego z motoryzacją ma jego druga pasja - malarstwo. Jak się okazuję, już podczas studiów rozwijał swoje hobby, a było nim, szkicowanie, wykonywanie projektów karoserii samochodowych i motocykli. Bartosz Ostałowski ma artystyczną duszę, wrażliwą na otaczające człowieka piękno. Jest związany z wydawnictwem "VDM FK" - ogólnoświatowym Związkiem Artystów Malujących Ustami i Stopami. Jego obrazy podziwiano na wielu wystawach. Ciekawostką jest, że jak sam przyznaje, obrazy maluje prawą stopą, natomiast samochód prowadzi lewą stopą. Na jego obrazach dominują widoki, pejzaże, martwa natura i motywy związane ze świętami.

Bartosz Ostołowski pragnie motywować innych


        Wciąż stawia sobie dodatkowe wyzwania. Nie lubi stać w miejscu. Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się z innymi prowadząc vloga "Pasja na krawędzi". Dzięki niemu mamy okazję poznać uśmiechniętego, ciepłego sportowca z którego bije energia i radość życia. Aktywnie prowadzi swoje życie. Stale nawiązuje kontakty ze sportowcami z jego branży i spoza niej. Bartosz Ostałowski chciałby, aby jego przykład inspirował inne osoby niepełnosprawne do tego, żeby mimo pewnych niedoskonałości realizować swoje cele, rozwijając pasję dla których warto żyć. To bardzo silna osobowość, dopiął swego i ukończył studia z tytułem inżyniera. Wspaniały człowiek, wybitny sportowiec o potężnej sile charakteru. Swoim pogodnym optymizmem zaraża innych.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Nowa Dacia Duster - samochód, który zasłynie na polskich drogach?

Volkswagen Golf R - 310KM rakieta

Ford Mustang czyli amerykański sen na polskich drogach