Co słychać na tegorocznych targach motoryzacyjnych w IAA 2017 we Frankfurcie?

Źródło: AutoŚwiat.pl
Targi przyciągnęły uwagę miłośników najnowszych trendów motoryzacyjnych. Prezentują się tam najwięksi światowi i europejscy producenci oferując zarówno nowe, jak i zmodernizowane modele samochodów, które wkrótce trafią do sprzedaży.


Nowości na targach IAA Frankfurt 2017 


         Duże zainteresowanie budzą samochody wyczynowo-rajdowe i wyścigowe. Niemałe emocje budzą premiery aut, które wkrótce trafią na rynek. Pojawiły się zupełnie nowe modele, które mają dużą szansę zawojować rynek. Jednym z głównych tematów imprezy jest ekologia dlatego dużą popularnością cieszą się pojazdy hybrydowe i elektryczne. Duże zainteresowanie budzą prezentacje premier samochodów, które wkrótce trafią do sprzedaży. Zaskakuje Audi A8, którego sprzedaż rozpocznie się późną jesienią tego roku. Na rynku niemieckim będzie  kosztowało 90.600 euro! 
       
   Kolejnego SUV-a zaprezentował Jaguar-Jaguar E-Typ, który imponuje swoją sylwetką. Jego sprzedaż rozpocznie się już zimą. Zadebiutowała na imprezie piąta generacja Subaru Imprezy, przykuwająca uwagę bogatym wyposażeniem. Egzemplarz w sprzedaży będzie już jesienią.
Źródło: AutoŚwiat.pl

Bentley Continental GT- wywołuje duże emocje i gdy przyjrzymy się dokładnie zauważymy, że każdy jego element jest nowy. Produkcja tego modelu rozpocznie się jeszcze w tym roku. Na targach pojawiła się zupełnie nowa generacja modelu Porsche Cayenne. Ceny zaczynają się od 359 120zł. Cayenne S to wydatek minimum 451 320zł.
Źródło: AutoŚwiat.pl
Źródło: AutoŚwiat.pl
Źródło: AutoŚwiat.pl
Wieloma zaskakującymi nowościami wyróżnił się Opel. Jego czołową nowością jest model SUV-a    Grandlande X. Na stoisku tej marki zachwyci nas światowa premiera Insigni GSi. Napęd na cztery koła, ośmiobiegowa automatyczna skrzynia biegów i dwulitrowy silnik benzynowy o mocy 260KM i maksymalnym momencie obrotowym równym 400Nm.  Opel deklaruje, że Insignia GSi zużywa średnio 8,6l benzyny na 100 km. Sportowa GSi ma zmieniony przód, 20-calowe koła, zawieszenie FlexRide, sportowe fotele, podwójne końcówki układu wydechowego.

Źródło: onetMoto.pl
Nie mało emocji budzi również uterenowiony model Insigni Country Tourer. Gwiazdą wystawy Volkswagena jest kompaktowy crossover nazwany T-roc. Spośród debiutów motoryzacyjnych targów należałoby wyróżnić SEATA ARONĘ i SKODE KAROQ. Duże wrażenie na odwiedzających wywołuje Ferrari Portofino, który jest następcą modelu California i wyróznia się niniejszym spalaniem. Portofino ma silnik V8 o mocy 600. Do 200km/h 10,8s. Prędkość maksymalna to 320km/h, a przyśpieszenie do setki trwa 3,5 sekuny!

 Nie sposób nie zatrzymać się przy pawilonie, w którym Audi przedstawia koncepcję autonomicznego samochodu o nazwie Aicon. To futurystyczny model samochodu bez kierownicy, bez pedału gazu i hamulca. Cztery silniki elektryczne generują łacznie moc 250kW i moment obrotowy 550Nm. Audi Aicon na jednym łądowanie może pokonać odcinek dłuższy niż 800km. Autonomiczny samochód od Audi będzie można naładować w czasie krótszym niż 30 min do 80%. Zatem auto budzi emocje!! 
Źródło: onet.Moto.pl
Żródło: onetMoto.pl


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Robert Kubica

Nowość w świecie luksusu - Audi A8 D5

Dacia Lodgy Stepway - rodzinny, praktyczny Minivan